MÖBLER / Bord / Salongsbord 5521375
nr 552 1375
Salongsbord
Nyrokoko, längd: 103, djup: 62, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:52:48
500 kr
450 kr
650 kr